3

  Menu podstawowe

  Inicjatywy


  Konkursy

  Zobacz również


    baner1014


  Filmy promujące WRPO

  Uwaga na oszustów!

  Pojawia się coraz więcej sygnałów, że z przedsiębiorcami kontaktują się różne osoby oferując im odpłatne przekazanie materiałów, formularzy i innych dokumentów niezbędnych rzekomo do ubiegania się o unijne dofinansowanie.

  W związku z powyższym ponownie informujemy, że wszelkie dokumenty, instrukcje i formularze, które obowiązują przy ubieganiu się wsparcie z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013 są całkowicie nieodpłatne i stanowią załączniki do ogłoszeń o naborach, które pojawiają się na naszej stronie internetowej. Oferujący tego typu „pomoc” to zwykli oszuści.

  Szczegółowych informacji na temat formalności związanych z aktualnymi naborami wniosków o dofinansowanie udzielają nasi konsultanci w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich.

  Dane teleadresowe do PI FE działających w Wielkopolsce znajdują się tu: http://www.wrpo2007-2013.wielkopolskie.pl/index.php/48-wrpo-informacje/aktualnosci/3061-dane-teleadresowe-punktow-informacyjnych-funduszy-europejskich-w-wielkopolsce

  Data publikacji: 27.10.2014 r.
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
  Departament Polityki Regionalnej
  Wydział Informacji i Promocji

  system przedsiewziec

    

  badania

  Nasz Region

  Galeria filmowa

  Odsłon artykułów:
  14801434

  Odwiedza nas 260 gości oraz 0 użytkowników.