3

  Menu podstawowe

  Inicjatywy


  Konkursy

  Zobacz również


    baner1014


  Filmy promujące WRPO

  Obowiązek złożenia sprawozdania za II półrocze 2013r. z realizacji projektu

  Szanowni Beneficjenci WRPO,

  W związku ze zbliżającym się końcem okresu sprawozdawczego, przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania za II półrocze 2013r. z realizacji projektu.

  Obecnie obowiązek składania wniosków o płatność pełniących funkcję sprawozdawczą został określony w terminie półrocznym. W związku z tym wnioski o płatność pełniące funkcję sprawozdawczą należy składać do piątego dnia miesiąca po zakończeniu okresu sprawozdawczego, czyli do 5 stycznia i do 5 lipca.

  Przypominamy, że  sprawozdania powinny wpłynąć do sekretariatu DWP (Szyperska Office Center, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań) do 7 stycznia 2014r. jednak nie wcześniej niż 2 stycznia 2014r. (z uwagi na przypadające dni wolne)

   

  UWAGA! Beneficjenci Priorytetu III Środowisko przyrodnicze proszeni są o wysyłanie dokumentów do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu (WFOŚiGW) na adres ul. Szczepanowskiego 15 A, 60-541 Poznań

   

  Jednocześnie informujemy, że Beneficjenci, którzy zakończyli realizację projektów i złożyli wniosek o płatność końcową, nie mają obowiązku składania wniosków pełniących funkcję sprawozdawczą.

  Przydatne informacje można znaleźć na stronie:

  Obowiązujący wzór wniosku o płatność

  Data publikacji: 6.12.2013 r.
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
  Departament Wdrażania Programu Regionalnego
  Wydział Monitoringu

   

  system przedsiewziec

    

  badania

  Nasz Region

  Galeria filmowa

  Odsłon artykułów:
  15423254

  Odwiedza nas 514 gości oraz 0 użytkowników.