3

  Menu podstawowe

  Inicjatywy


  Konkursy

  Zobacz również


    baner1014


  Filmy promujące WRPO

  Raport z konsultacji projektu Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020

   

  Konsultacje społeczne, w ramach których można było zapoznać się z projektem WRPO 2014+ rozpoczęły się 14 października 2013 r. Celem konsultacji było przedstawienie opinii społecznej założeń zakresu wstępnego projektu WRPO 2014+ i uzyskanie opinii na temat kierunków i zakresu wsparcia zaproponowanego w Programie.

  W ramach konsultacji przeprowadzono także spotkania w 5 ośrodkach subregionalnych – największych miastach Wielkopolski, w których mógł wziąć udział każdy zainteresowany tematyką Programu. Wśród uczestników spotkań konsultacyjnych znaleźli się przedstawiciele różnych środowisk i instytucji. Uczestnikami konferencji byli m.in. przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, środowisk naukowych, sfery polityki, lasów państwowych, straży pożarnej, instytucji rynku pracy, instytucji działających na rzecz osób wykluczonych, organizacji pozarządowych, czy firm szkoleniowych.

  Zainteresowani mogli przekazywać swoje uwagi i propozycje do projektu Programu ustnie w trakcie konferencji bądź poprzez wypełnienie specjalnego formularza i przesłanie go drogą elektroniczne. Łącznie do projektu WRPO 2014+ w ramach konsultacji zgłoszono blisko 500 uwag i propozycji zmian.

  Data publikacji: 22.01.2014 r.
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
  Departament Polityki Regionalnej
  Oddział Planowania Strategicznego

   

  Banerek Wielkopolska OK 209

  system przedsiewziec

    

  badania

  Nasz Region

  nasz region

  Galeria filmowa

  Odsłon artykułów:
  15639984

  Odwiedza nas 215 gości oraz 0 użytkowników.