3

  Menu podstawowe

  Inicjatywy


  Konkursy

  Zobacz również


    baner1014


  Filmy promujące WRPO

  Informacja o planowanym badaniu ewaluacyjnym

  Instytucja Zarządzająca Wielkopolskim Regionalnym Programem Operacyjnym na lata 2007-2013 informuje, iż w drugiej połowie stycznia br. zostanie wszczęte postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na realizację badania ewaluacyjnego: „Ocena dostępności usług medycznych poprzez realizację projektów priorytetu V Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 w aspekcie perspektywy finansowej UE 2013+”.

  Wykonawca badania ewaluacyjnego zostanie wyłoniony w trybie udzielania zamówień negocjacje z ogłoszeniem.

  Celem badania jest uzyskanie informacji na ile środki WRPO przyczyniły się, bądź przyczynią do zmian jakościowych i ilościowych w obszarze usług medycznych (dostępność usług, czas oczekiwania). Ponadto w zakresie badania dokona się identyfikacji potrzeb i oczekiwań potencjalnych beneficjentów projektów ochrony zdrowia w przyszłym okresie programowania.

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu www.bip.umww.pl, na której wkrótce pojawią się informacje na temat tego postępowania.

  Data publikacji: 10.01.2011 r.
  Oddział Ewaluacji i Oceny, Departament Polityki Regionalnej
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

  system przedsiewziec

    

  badania

  Nasz Region

  Galeria filmowa

  Odsłon artykułów:
  14567087

  Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.