3

  Menu podstawowe

  Inicjatywy


  Konkursy

  Zobacz również


    baner1014


  Filmy promujące WRPO

  Przedłużenie naboru na udział w targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes 2011

  W związku z wolnymi miejscami, uprzejmie informujemy o przedłużeniu naboru na uczestnictwo w targach inwestycyjnych w Cannes. 

  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego  jest organizatorem udziału samorządów lokalnych w targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes, które odbędą się w dniach 8 – 11 marca 2011 roku. Udział w targach organizowany jest w  ramach WRPO, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

  Celem udziału samorządów lokalnych Województwa Wielkopolskiego w targach MIPIM jest stworzenie możliwości nawiązania przez jednostki samorządu terytorialnego bezpośredniego kontaktu z inwestorami i zwiększenie ich zdolności promocyjnych. Do udziału w wyjeździe zapraszamy jednostki samorządu terytorialnego i stowarzyszenia samorządów lokalnych Województwa Wielkopolskiego.

  Jednostki zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zapoznanie się z warunkami uczestnictwa oraz przesłanie formularza na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz zwykłą pocztą do dnia 11 stycznia 2011 r., do godz. 12.00.

  Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami dofinansowania.

  Dodatkowych informacji udziela pracownik Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46: Pani Magdalena Noske (tel.: 61 65 80 735, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

  Data publikacji: 05.01.2011 r. 
  Departament Gospodarki
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

  system przedsiewziec

    

  badania

  Nasz Region

  Galeria filmowa

  Odsłon artykułów:
  14567146

  Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.