3

  Menu podstawowe

  Inicjatywy


  Konkursy

  Zobacz również


    baner1014


  Filmy promujące WRPO

  „Efektywne zagospodarowanie środków finansowych przez samorządy i jednostki podległe w nowej perspektywie unijnej” -spotkanie informacyjne w Koninie

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne o Funduszach Europejskich w okresie 2014-2020, które adresowane jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

  Czas i miejsce spotkania:

  • 22 października 2014 r. (środa), godz. 10.00-12.45,
  • Starostwo Powiatowe w Koninie, al. 1 Maja 9.

  Celem spotkania jest przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia z Funduszy Europejskich dla samorządów w okresie 2014-2020. Omówiona zostanie również oferta wielkopolskiej sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

  Wykładowcy: Jerzy Wojciechowski, Joanna Rudyj, Paweł Jasiński, Tomasz Kopczyński – specjaliści ds. Funduszy Europejskich w Lokalnym Punkcie Informacyjnym FE w Koninie

  W załączeniu program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy.

  Wypełniony formularz zgłoszeniowy proszę przesłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Szczegółowe informacje:

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie

  Konińska Izba Gospodarcza

  ul. Zakładowa 11 62-510 Konin

  tel./fax 63 245 88 00

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Spotkanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

   

  system przedsiewziec

    

  badania

  Nasz Region

  Galeria filmowa

  Odsłon artykułów:
  15169040

  Odwiedza nas 231 gości oraz 0 użytkowników.