3

  Menu podstawowe

  Inicjatywy


  Konkursy

  Zobacz również


    baner1014


  Filmy promujące WRPO

  Informacje o zmianach w wielkopolskiej sieci PI FE – zamknięcie Punktu w Międzychodzie

  Informujemy, że wraz z końcem maja 2014 roku zakończyła się działalność Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Starostwie Powiatowym w Międzychodzie.

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Międzychodzie działał od czerwca 2008 roku. W tym czasie Konsultanci Funduszy Europejskich udzielili ok. 2 500 konsultacji, organizowali liczne spotkania informacyjne, szkolenia, lekcje europejskie w szkołach oraz dyżury w urzędach. Brali również udział w akcjach promujących Fundusze Europejskie w Wielkopolsce oraz udzielali konsultacji podczas targów i imprez plenerowych. Dziękujemy pracownikom Starostwa Powiatowego w Międzychodzie za wieloletnią, udaną współpracę w realizacji projektu.

  Jednocześnie informujemy, że Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gnieźnie, Jarocinie, Kaliszu, Koninie, Lesznie, Nowym Tomyślu, Ostrzeszowie i Wągrowcu będą otwarte do końca czerwca 2014 roku.
  Od lipca, wszystkie pytania z zakresu Funduszy Europejskich prosimy kierować do Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Poznaniu: tel. 61 626 61 92, 61 626 61 93, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

  Data publikacji: 09.06.2014 r.
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
  Departament Polityki Regionalnej
  Oddział Informacji, Promocji i Szkoleń

  system przedsiewziec

    

  badania

  Nasz Region

  Galeria filmowa

  Odsłon artykułów:
  15640305

  Odwiedza nas 168 gości oraz 0 użytkowników.