3

  Menu podstawowe

  Inicjatywy


  Konkursy
  I Konkurs_dziennikarski


  Konkurs dziennikarski_ZW


  konkurs mlodzi wiedza

  Zobacz również


   baner1014
  inicjatywa wielkopolska

  Filmy promujące WRPO

  Mapa projektow_baner_210

  AktualnosciKontaktNewsletterMapa dotacji

  Wielkopolski InfoBus Europejskiego Funduszu Społecznego

  Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu informuje o mobilnej akcji promocyjnej Wielkopolski InfoBus EFS, która będzie prowadzona na terenie województwa wielkopolskiego w dniach od 4 do 11 czerwca 2014 r.

  Celem akcji jest dotarcie z informacją o efektach komponentu regionalnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w województwie bezpośrednio do mieszkańców powiatów: kępińskiego, pilskiego, kaliskiego, leszczyńskiego, wolsztyńskiego, nowotomyskiego, poznańskiego. Podczas spotkania zostaną ukazane przykłady dobrych praktyk oraz rezultatów, jakie odnieśli mieszkańcy Wielkopolski dzięki skorzystaniu ze wsparcia Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  W ramach akcji zostanie zorganizowany plenerowy punkt informacyjny o komponencie regionalnym Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w miejscowościach:

  • 4.06.2014 r. – Kępno;
  • 5.06.2014 r. – Piła;
  • 6.06.2014 r. – Kalisz;
  • 7.06.2014 r. – Leszno;
  • 9.06.2014 r. – Wolsztyn;
  • 10.06.2014 r. – Nowy Tomyśl;
  • 11.06.2014 r. – Swarzędz.

  W Wielkopolskim InfoBusie EFS pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu będą udzielać informacji m.in. na temat możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej, np. w formie mikropożyczki na założenie działalności gospodarczej, a także unijnych szkoleń językowych oraz komputerowych. Ponadto, oferowane będą porady w zakresie wsparcia z Europejskiego Funduszu Społecznego dla pracowników instytucji sektora oświaty zwolnionych po 31 grudnia 2012 r., przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem z przyczyn dotyczących zakładu pracy.

  Podczas wydarzenia przewidziano liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży – quizy, gry, zabawy, warsztaty plastyczne związane z tematyką Unii Europejskiej oraz Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapraszamy!

  Data publikacji: 02.06.2014 r.
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
  Departament Polityki Regionalnej
  Oddział Informacji, Promocji i Szkoleń

  Banerek Wielkopolska OK 209

  system przedsiewziec

    

  badania

  Nasz Region

  nasz region

  Galeria filmowa

  galeria filmowa

  Odsłon artykułów:
  14347420

  Odwiedza nas 292 gości oraz 0 użytkowników.