3

  Menu podstawowe

  Inicjatywy


  Konkursy

  Zobacz również


    baner1014


  Filmy promujące WRPO

  Gniezno i Poznań laureatami konkursu „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich”

  Polska Pieknieje logo Po raz siódmy Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju nagrodziło zwycięzców konkursu „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich”, w którym wybierane są najlepsze projekty z zakresu rozwoju turystyki, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, zagospodarowania przestrzeni publicznej oraz rewitalizacji, które otrzymały dofinansowanie z pieniędzy Unii Europejskiej. W tym roku statuetkę zwycięzcy w kategorii „Produkt promocyjny” uzyskało Miasto Gniezno za projekt „Królewskie Gniezno w sercu Wielkopolski”.Z kolei Miasto Poznań otrzymało wyróżnienie specjalne za projekt „Rewitalizacja w budowie – tworzymy zręby rewitalizacji w Polsce”.

  Statuetki wręczyła zwycięzcom Wicepremier i Minister Infrastruktury i Rozwoju Elżbieta Bieńkowska. Laureaci otrzymali także pakiet promocyjny obejmujący album fotograficzny oraz broszury w języku polskim i angielskim.

  O prestiżu konkursu "Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich" najlepiej świadczy fakt, że Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju organizuje go nieustannie od 2008 r. Nagrodzone przedsięwzięcia stają się obowiązkowymi punktami podróży dla turystów we wszystkich regionach naszego kraju. W siódmej edycji przyjęto ponad 270 zgłoszeń z całej Polski.

  Więcej informacji można otrzymać w Biurze Konkursu:

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. 61 849 90 40 wew. 103
  www.facebook.com/polska.pieknieje

  Data publikacji: 30.05.2014 r.
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
  Departament Polityki Regionalnej
  Oddział Informacji, Promocji i Szkoleń

  system przedsiewziec

    

  badania

  Nasz Region

  Galeria filmowa

  Odsłon artykułów:
  15422707

  Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.