3

  Menu podstawowe

  Inicjatywy


  Konkursy

  Zobacz również


    baner1014


  Filmy promujące WRPO

  Konkurs dziennikarski rozstrzygnięty

  Jury Konkursu Dziennikarskiego o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego pn. Wielkopolska obywatelska – Wielkopolska europejska. 10 lat w Unii Europejskiej wyłoniło laureatów.

  •     I miejsce i nagrodę w wysokości 7000 zł przyznano Mirosławowi Wlekłemu, autorowi artykułu pt. „Najlepsze bryki są z Gostynia”, opublikowanego w „Gazecie Wyborczej” (Duży Format), za świetnie napisaną rodzinną sagę i wybitny warsztat dziennikarski.
  •     II miejsce i nagrodę w wysokości 5000 zł przyznano Stanisławowi Zasadzie, autorowi reportażu pt. „Bartek idzie do pracy”, opublikowanego w „Gazecie Wyborczej – Poznań” za wzruszającą opowieść o osobach niepełnosprawnych, które dzięki pracy przekonały się, że są „takie same jak inni”.
  •     III miejsce i nagrodę w wysokości 3000 zł przyznano Krzysztofowi Sadowskiemu, autorowi materiału pt. „To był przełom”, wyemitowanego w Radio Merkury, za opowiedzenie ciekawej historii przedstawiającej możliwości wykorzystania nowoczesnego sprzętu ułatwiającego życie niewidomym dzieciom.

  Celem Konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego było wyróżnienie materiałów dziennikarskich związanych z funduszami europejskimi, propagujących korzyści wynikające z członkostwa Polski w Unii Europejskiej i ukazujących obraz samorządnej Wielkopolski, jej życie społeczne, gospodarcze i kulturalne podczas 10 lat funkcjonowania w strukturach UE.

  Konkurs skierowany był do dziennikarzy radiowych, prasowych i telewizyjnych publikujących w mediach wielkopolskich, a także do redaktorów serwisów internetowych.

  Marszałek Marek Woźniak wręczy laureatom nagrody podczas majowej Gali Podsumowującej Wdrażanie Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

  Data publikacji: 17.04.2014 r.
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
  Departament Polityki Regionalnej
  Oddział Informacji, Promocji i Szkoleń

  system przedsiewziec

    

  badania

  Nasz Region

  Galeria filmowa

  Odsłon artykułów:
  15115008

  Odwiedza nas 346 gości oraz 0 użytkowników.