3

  Menu podstawowe

  Inicjatywy


  Konkursy

  Zobacz również


    baner1014


  Filmy promujące WRPO

  Poznańska Konferencja „PPP w praktyce” już za kilka dni

  Poznańska Konferencja „PPP w praktyce” już za kilka dni 7 października odbędzie się w Poznaniu III odsłona konferencji z cyklu „PPP w praktyce”. Istnieje jeszcze możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu. Organizatorami spotkania są Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego i Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

  Konferencja jest adresowana do wszystkich zainteresowanych tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego, w szczególności do przedstawicieli gmin, powiatów i regionów oraz reprezentantów sektora prywatnego zainteresowanych współpracą.

  Celem spotkania jest zmiana dotychczasowego spojrzenia na problematykę ppp, która do tej pory była dyskutowana głównie od strony teoretycznej. Na spotkaniu zaprezentowane oraz omówione zostaną najistotniejsze kwestie związane z praktyką wdrażania przedsięwzięć typu ppp w wybranych sektorach. Przedstawione zostaną również możliwości łączenia projektów ppp z funduszami Unii Europejskiej. Wszystkie wystąpienia będą zawierały case study, zaś uczestnicy będą mieli okazję do zadania pytań ekspertom oraz wymiany dotychczasowych spostrzeżeń i doświadczeń.

  Konferencja odbędzie się w dniu rozpoczęcia Targów GMINA 2013, w sali konferencyjnej 0AB (parter) w Pawilonie Kongresowym nr 15 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Udział w niej jest bezpłatny dla pierwszych 120 uczestników, którzy dokonają rejestracji poprzez formularz znajdujący się na stronie www.pppwpraktyce.eu .

  Po konferencji zapraszamy do zwiedzenia Targów GMINA, w tym do stoiska Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (stoisko nr 27) gdzie będzie można uzyskać bezpłatne materiały oraz porady z zakresu wsparcia oferowanego w ramach środków Unii Europejskiej.

  Data publikacji: 02.10.2013r.
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
  Departament Polityki Regionalnej
  Oddział Informacji, Promocji i Szkoleń

  system przedsiewziec

    

  badania

  Nasz Region

  Galeria filmowa

  Odsłon artykułów:
  15169641

  Odwiedza nas 209 gości oraz 0 użytkowników.