3

  Menu podstawowe

  Inicjatywy


  Konkursy

  Zobacz również


    baner1014


  Filmy promujące WRPO

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich na Mistrzostwach Polski MTB w kolarstwie górskim w Żerkowie

  img 6325 W Żerkowie w dniach od 4 do 7 lipca 2013 r. odbywały się Mistrzostwa Polski MTB w kolarstwie górskim. Na imprezę przybyli kolarze z całej Polski z Mają Włoszczowską i Markiem Konwą na czele.

  Organizatorem Mistrzostw był klub kolarski MTB Energy Team z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej, a współorganizatorami: Gmina Żerków oraz Polski Związek Kolarski. Oficjalnym partnerem mistrzostw był samorząd Powiatu Jarocińskiego.

  img 6349 Pierwszego dnia tj. w czwartek o Puchar Prezesa Polskiego Związku Kolarskiego rywalizowali młodzi i juniorzy. W piątek odbyły się oficjalne treningi i wyścigi na trasie Mistrzostw Polski MTB XCO oraz XCE.

  Trzeciego dnia Mistrzostw - 6 lipca odbył się m.in. Rodzinny Rajd Rowerowy. Tego dnia konsultanci jarocińskiego Punktu Informacyjnego FE udzielali informacji na stoisku PI FE. Pytania dotyczyły najczęściej założenia własnej działalności gospodarczej przy dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej, Inicjatywy JEREMIEoraz nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020. Na miejscumożna było również uzyskać bezpłatne publikacje i materiały informacyjne związane z funduszami. Punkt cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko dorosłych, ale również dzieci, dla których przygotowano materiały książkowe w wersji dla najmłodszych, balony oraz gadżety. 

  Data publikacji: 15.07.2013r.
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
  Departament Polityki Regionalnej
  Oddział Informacji, Promocji i Szkoleń

  system przedsiewziec

    

  badania

  Nasz Region

  Galeria filmowa

  Odsłon artykułów:
  15999559

  Odwiedza nas 314 gości oraz 0 użytkowników.